LYŽIARSKA ŠKOLA SLODIČÁK

V lyžiarskom stredisku Strednica Vás privítajú inštruktori lyžiarskej školy Slodičák.
 

 
 


PREČO SA ZVERIŤ DO RÚK NÁM?

Ak sú vaše lyžiarske alebo snowboardové skúsenosti minimálne, alebo žiadne, zverte sa radšej do rúk inštruktorov, čím môžete predísť možným chybám, zlozvykom a taktiež vám ušetria veľa času a zbytočnej námahy.

Mimoriadna pozornosť sa venuje najmenším lyžiarom. Používame rozličné pomôcky na spríjemnenie ich výuky. Vyučujeme podľa rakúskej metodiky lyžovania, ktorú prebrala Slovenská asociácia profesionálnych učiteľov lyžovania a snowboardingu (SAPUL) a Únia lyžiarskych a snowboardových škôl Slovenska (LASS) a prispôsobujeme ju každému klientovi podľa jeho technickej úrovne a schopnosti.


kontakt:

SKISCHOOL Slodičák
Ždiar č.d.: 616

Rezervácie
tel.: +421 (0)908 266 925
tel.: +421 (0)904 501 425

lubo@slodicakskischool.sk
www.slodicakskischool.sk

 

Naša ponuka pre Vás
 

 
DSC_7623.jpg

Lyžiarská výuka

Nie ste už práve najmladší a predsa ste ešte niekdy nestáli na lyžiach? S našim tímom nie je nikde neskoro! Užite si zimu na lyžiach aj Vy! Vyberte si, aký typ výuky vám vyhovuje najviac a náš inštruktor bude robiť všetko preto, aby sa lyže stali aj vašimi neodlučiteľnými priateľmi.  Keď ste už na lyžiach pár krát stáli, prípadne vám to už ide lepšie a chceli by ste svoje lyžiarske schopnosti ešte zdokonaliť, naši inštruktori sú pre vás to pravé!
 

phoca_thumb_l_DSC_7759.jpg

Snowboardová výuka

Vyskúšajte snowboarding! Tento obľúbený zimný šport vám urobí radosť. Naši inštruktori si hravo poradia aj s tým.  Maximálny počet osôb v skupine – 8. Môže prebiehať individuálne alebo skupinovo Na výuku sa používa špeciálna metodika a špeciálne školení inštruktori. Už po pár hodinách budete schopní jazdy bez väčších problémov! Individuálna výuka pre deti vhodná od 4 rokov Skupinová výuka vhodná od 6 rokov a vyššie.

 

kde nás nájdete

 

fotogaléria

 
 

Napíšte nám:

V lyžiarskom stredisku Strednica Vás privítajú inštruktori našej lyžiarskej školy. Pomôžu Vám zdokonaliť Vaše schopnosti na lyžiach aj snowboarde.

Skischool Slodičák

Rezervácie:
tel.: +421 (0)908 266 925
tel.: +421 (0)904 501 425

lubo@slodicakskischool.sk
www.slodicakskischool.sk