Navštívte nás počas letnej sezóny

Počas celého roka je Skicentrum Strednica obľúbenou zastávkou návštevníkov, kde sa môžte kochať výhľadom na Belianske Tatry priamo z reštaurácie s dobrým jedlom.

 

Spoznajte skicentrum Strednica na živo:

 

Naša ponuka:

Reštaurácia bistro

 

Reštaurácia Bistro. Pozývame Vás na krátku zastávku do Skicentra Strednica, kde okrem dobrého jedla v reštaurácii podávame jedinečný výhľad na Belianské Tatry a ich okolitú prírodu. 

NOVINKA: Reštaurácia Bistro ponúka na predaj tiež výrobky z ovčieho mlieka vlastnej výroby. Pozývame na ochutnávku syrov a čerstvých mliečnych výrobkov z nášho salaša na Strednici.  


Najnovšie:

aktuality a podujatia

Areál Skicentrum Strednica sa využíva tiež pre organizovanie podujatí počas celého roka. Najznámejším podajuatím sú Goralské folklórne slávnosti. 


ubytovanie

možnosti ubytovania v okolí

Obec Ždiar je obľúbenou turistickou destináciou. V lete sem návštevníci prichádzajú za krásami Belianských Tatier. Zime láka lyžovaním a oddychom v prekrásnom prostredí. 

 

Ubytovanie: Penzióny

Ubytovanie: Priváty

Ubytovanie: Chaty

 


Oznam pre ubytovateľov: inzerujte na stránkach www.strednica.sk. Pridajte sa k nám v snahe pomôcť návštevníkom naších stránok a informujte ich o Vašej ponuke. Zisti viac →


navštívte nás

Skicentrum Strednica

Ždiar 670, Belianske Tatry

05955, Ždiar
Slovensko

skicentrumstrednica@gmail.com

+421 (0)905 872 598
+421 (0)52 449 81 06
+421 (0)52 449 81 06
 

Napíšte nám →